Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 12:35   #1820
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
dziękuję,teraz czekam na wyprzedaże
to sie szykuja mega zakupya tak wogole to ja nie wiedzialam, ze sa tez kosmetyczne wyprzedaze
Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Zakupy z ostatniego tygodnia
1. zakupy w Bremen
2.perfumy Rebl Fleur 30 ml (29,9 euro) + wyprzedażowy scrub i olejek sephorowy o zapachu karmelu (29 zł i 19zł)
3.z oferty 3 za 2: płyn micel 59 zł 400 ml, pędzel nr 44 59 zł + masło (49 zł) gratis
4. oferta 3 za 2: płyny dwufazowe 26 zł 125 ml + gratis mydełko w płynie (26 zł)
5. zestaw Rexaline z wyprzedaży 119 zł (cena )
6. mgiełka IVR o zapachu jaśminu i czerwonego pieprzu ( Superpharm 15,99 - 75 ml), samoopalacz w spreju (rosmann niecałe 8 zł), błyszczyk o zapachu róży, mgiełka Clarins 100ml (151 zł cena po rabacie)
super zakupymoglabys mi potem napisac cos na temat olejku i peelingu, jakis czas tem sie nad nimi zastanawialam, bo mi sie strasznie spodobaly opakowania i zapach toffi i nie wiem czy warto

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Moja siostra ma lepszy aparat więc poproszę ją o zdjęcie jak się z nią spotkam w ciągu tygodnia i wtedy wstawię tutaj byś mogła zobaczyć
a to fajnie, ze uda Ci sie zrobnic zdjecie blyszczykaczekam z niecierpliwoscia
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora