Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-29, 10:35   #18
klau154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć

krytykować każdy potrafi ! Głupotą jest ważyć 100 kg i nic sobie z tego nie robić. Moje nerki są zdrowe. A chudy człowiek albo z lekką nadwagą, 5 kg, nigdy nie zrozumie co czuje 16 letnia dziewczyna o takich gabarytach jakie ja miałam. Więc jeżeli nigdy nie miałeś/aś problemów z wagą to łatwo powiedzieć "głupia jesteś odchudzając się na Dukanie" , bo usłyszałeś/aś o ludziach którzy mieli kłopoty z nerkami czy byli później sparaliżowani, bo takie rzeczy też słyszałam. Każda dieta źle stosowana ma skutki uboczne a im bardziej popularna dieta tym większe plotki o niej krążą. Nie ma nie było i nie będzie idealnej uniwersalnej diety dla wszystkich. Mi pomogła ta i będę ja chwalić mimo, że komuś to się nie podoba !
I wejdź sobie na tą twoją super ekspresową dietę i daj mi znać jak szybko i SKUTECZNIE zrzucisz prawie 30 kg, bo ja teraz utrzymuje swoją wagę (jak przytyje 1 czy 2 kg to potrafię zrzucić to w przeciągu paru dni - max 6 dni ) bez głodówki, jedząc smacznie i jedząc to na co mam ochotę
klau154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując