Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-17, 07:59   #643
Lady_O_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryjer Łódź - Rafael lub Karina Witkowska

Karina jest super. Zawsze byłam zadowolona z efektów jej pracy. Niestety coś strzeliło mi do głowy i ostatnio skorzystałam z usług Iwony w Derach Hair& Body na Widzewie - koszmar. Poszłam z zamiarem rozjaśnienia mojego ciemnego blondu na jaśniejszy naturalny odcień. Pani za pierwszym razem zafundowała mi miedziane ombre- taką miała wizję. Wyglądało to fatalnie. Złożyłam reklamację. Umówiłam się na kolejną wizytę i zaczął się mój koszmar. Rozjaśniono mi włosy na bardzo jasny platynowy blond z żółtą poświatą u nasady - nie ma to nic wspólnego z naturalnym odcieniem blondu. Wyglądam jakbym sama w domu nałożyła sobie rozjaśniacz z Joanny ( Panie z bram noszą identyczne odcienie blondu). Zgłosiłam kolejną reklamację. Pani zachowała się w sposób arogancki stwierdziła że spełniła moje oczekiwania -zrobiła mi na głowie piękny jasny blond ( piekno pojęcie względne). Stwierdziła bym sobie poszukała nowej fryzjerki bo Ona więcej włosów farbować mi nie będzie. Profesjonalna obsługa hehe ...Do tego sugerowała, że wyszłam z salonu z pięknym blondem, a później sama z nim kombinowałam coś.... Zakończyło się reklamacją u właścicela salonu - czekam obecnie na wizytę by naprawił to co ta Pani zrobiła. Od tygodnia nie wychodzę z domu bo po prostu wstyd. Urlop również musiałam przełożyć pomimo złożonych wcześniej rezerwacji. Odradzam korzystanie z usług Iwony u Deracha

Edytowane przez Lady_O_o
Czas edycji: 2015-07-17 o 08:01
Lady_O_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując