Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-03, 11:30   #2554
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczynki, powiedzcie mi... mam mnóstwo kosmetyków, których nie używam, które sama sobie gdzieś tam kiedyś kupiłam... Przede wszystkim produkty do ust, trochę cieni... Nawet cieni MACa. Ale to leży Wystawianie na wymianki to nie ma sensu, bo zamiana znow na cos mija sie z celem.. Myśle o tym, czy by to hurtowo nie zebrać i wystawić np na OLX za jakąś śmieszną sumę, np 1/3 wartości.. Jak myślicie, kupiłby ktoś? Tak bardzo chciałabym się tego pozbyć, aż mnie to przytłacza A wyrzucić szkoda. Co Wy robicie z kosmetykami, ktorych nie używacie? Mówię o kolorówce...
Ja daję rodzinie, a dokładnie to dawałam bo po paru niemiłych sytuacjach przestałam. Staram się rozsądniej robić zakupy. Teraz jest darmowe wystawianie to może spróbuj, tak jak dziewczyny piszą, wystawić licytację na All.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja właśnie robię mniej zakupów ale za duże kwoty. Do S. mam 40 km A niech sobie wsadzą gdzieś te swoje cienie i róże
Jak dla mnie to nie ma reguły, czy kupowałam mało czy dużo prezentu nigdy nie dostałam kuponami na 10% mogłabym pokój tapetować zarówno robiłam małe zakupy jak i na pokaźniejsze kwoty. Także nie wiem od czego to zależy.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora