Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-28, 23:30   #2162
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla mnie "barometrem" jest kolor 03 Ivory z Clinique Even Better. Ten 4 Sand z YSL jest od niego duzo jaśniejszy - tak powiedziała mi konsultantka z Douglasa przez telefon. Nie wiem szczerze mówiąx jak wygląda 37 z DW, bo mam tylko 39 i miałam 36. Oba według mnie na tym samym poziomie jasności i oba sporo jasniejsze niż 03 z Clinique, to tak sobie myslę, że 37 DW nie powinien być ciemniejszy niż 39
uff no wlasnie, dzieki.. bo dla mnie ten even better 03 jest sporo za ciemny..w ogole co to za ivory? toz to chbya dla pani ivory po solariummm........a wiec chbya klikne sand. Dzieki ;*

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
to tak sobie myslę, że 37 DW nie powinien być ciemniejszy niż 39
z wypowiedzi na forach i kWC wyczytalam, ze 37 DW jest ciemniejszy od 39...np 39 uzywaja zima, a 37 latem do oplaonej buzki troche...a tam..klikajmy 04!;] teraz czuje, ze bedzie dobry


a w ogle niezle pol forum kupilo te same kosmetyki ludzie zaczna za neidlugo rozpoznawac na ulicy bywalczynie tego forum ahah:P powinnysmy sie leczyc;]]
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-12-28 o 23:35
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora