Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 16:17   #3394
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Aha, bo myślałam, że w ogóle Ci się odwidziała
Ale wiesz, coś w tym jest, bo ja ostatnio umalowałam się nudziakiem z Essence i stwierdziłam, że wyglądam okropnie
Nie, nie! Nic z tych rzeczy To najładniejsza cielista jaką mam.
Kupiłabym tą Princess Peach, ale jeśli byłaby mleczną brzoskwinką, a nie pomarańczą, bo takową mam w swoim zbiorze.
Tak, czy siak czuję niedosyt szminkowy
Mam jeszcze ochotę na Celię 606
Ja z Essence mam tylko jedną szmineczkę- najjaśniejszą i raz mi się podoba, raz nie. Nie mogę się przekonać do ich szminek. Chyba za mało kryjące, jak dla mnie??

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja mam 10 szminek ...ale że jestem bardziej błyszczykowa niż szminkowa, to mam...22 błyszczyki (ale w tym otwartych jakieś 7, reszta czeka na swoją kolej) ale co w tym jest dla mnie przerażające to fakt, że kosmetykami kolorowymi i makijażem zainteresowałam się dopiero dwa lata temu...i już mam takie zbiory
Ja błyszczyk mam jeden Nie lubię takich mazideł. Choć czasem pewnie lepiej wyglądałyby na moich sfatygowanych ustach Ale od czego mam Celię?
Ja mam 18 przeliczone ( pewnie jeszcze gdzieś zalegają w torebkach, jedną cudowną szminkę mama zaszyła mi w torebce pod podszewką z nieuwagi, nie wiem czy pruć czy nie )
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora