Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 17:53   #4318
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja p...., jaja sobie robią! Ja co prawda zdążyłam zrobić zamówienie, ale najchętniej w ogóle już bym nie robiła tam zakupów... Niestety, serum Azelo bardzo mi służy, więc musiałam go mieć. Generalnie, nie wiem co się dzieje z tym sklepem i tyczy to się również ich receptur. Np. często mi się zdarza, że w którymś momencie otrzymuję produkt, który nagle "nie działa", tak jak do tej pory (jakbym dostała coś innego). Nie wiem czy tylko ja tak mam?
u mnie pod tym względem wszystko ok, ale nigdy nie zamawiałam dwa razy tego samego produktu. no, może poza olejkiem wg mnie powinnaś napisać do nich jeśli masz takie uwagi. ja też zdążyłam zrobić zamówienie i nawet je przerobiłam dzisiaj :P robię tam zakupy raz na dwa miesiące więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, tylko trzeba niestety dużo wcześniej planować sobie to.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora