Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-29, 23:21   #1257
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a mogę się pochwalić? dostałam umowę okres próbny kończy mi sie w połowie stycznia, a dali mi już dziś umowę ale miłe zaskoczenie, nie mogłam uwierzyć super prezent na sylwestra a jutro wolne

atoju wiekszosc sukienek ktore mam z boohoo nadaja sie do noszenia w stanie blogoslawinym wiele z nich jest odcinanych pd biustem i dalej w doł luźne. nie zebym kusila, ale wiesz
winly, gratuluje, choć to było oczywiste,że się sprawdzisz!!! W ciemno zakładałam i nawet nie było innej opcjii. Ważne,że kaska większa na stałej i ten komfort psych...
a ja się bronię jak tylko mogę przed "ciązowymi" i tak mam już sporo.... dużo za dużo. A jak patrzę po codziennej szafie to w zasadzie niewiele z nich bym już załozyła z tych przed- chyba, że po domu... a przed-po ciąży to lubię podwyższany stan, ale ze wzgl. na big biust , malutkość wzrostową, szerokość pupową i wcale nie żabie udka i łydki muszę mieć talię, (dobrze,że choć to miałam)

No mam nadzieję,że nie mówicie mi jak w tym kawale, czy jakoś tak: pierwsze dziecko - ubrania ciążowe kupujesz i nosisz ja tylko zrobisz test
drugie dziecko - odwlekasz moment noszenia ciążowych do ostatniej chwili
trzecie dziecko - ciuchy ciążowe po urodzeniu dziecka już nosisz stale


Zmykam dobrej nocki

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-12-29 o 23:29
atoja jest offline Zgłoś do moderatora