Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warkoczyki-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-04, 10:07   #648
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez buńczuczny_karczoch Pokaż wiadomość
hej to ja zaglądam tu tak mniej więcej raz na dzień i kocham czytać wasze wiadomości bo czuję że gdzieś tam są dziewczyny które czytają mi w myślach x]

a tak serio to supe, że się tu taki klubik wielbicielek zrobił

właśnie mam mulinę w ręce i będe sobie oplatać moje sznurki.... wyśle potem fotkę jak wyszło

traci, z twojego opisu musisz na prawde fajnie wyglądać ^^ czerwone warkoczyki?? suuuuper!

kasientos co z rozplataniem?? jestes już po?? jak wrażenia??

aha i jeszcze co do pytań, to mam warkoczyki za ramiona takie wydawały mi sie najłatwiejsze do upięcia i ogólnie najwygodniejsze...
na początku noszenia było mi cięzko i potem miałam kryzys bo nie mogłam ich okiełznać ale teraz jestem po prostu...achhhh zakochana w nich problemy ze skórą mam ale małe, na skroniach i ponad czołem zrobiły mi się czerwone chrostki.ale luzik, czego się nie robi dla bycia pięknym ^^


aha i jeszcze pytanko do ogółu: gdzie robilyscie warkoczyki? ja w afrostylu w krakowie i zachwalam, atmosfera bardzo specyficzna, jak przystało na salon warkoczykowo-dredowo-percingowo-tatuażowy
Ja chce blond warkoczyki.
Mi robi kolezanka z Afryki.
A co do krostek to pisalam wczesniej- oliwka dla dzieci.

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Oooo, Karczochu drogi nasz - innowacje mulinowe?
czekku czekku na fotki, oł yes

Aj jak Ty do ramion okiełznać nie mogłaś, to co ja zrobię z takimi do pasa? <lol>

Afrostyl - znam ze stronki, bardzo dobre wrażenie robi
Ja mam zamiar zawitać do BlackStarStudio, do sławnej Kiny znanej z TwistedHair (aj jak coś to to żadna reklama, żeby nie było xP )
A ta Kina to Polka??

Twist tez jest fajny ,przymierzam sie do tego ale na lato dopiero.



A tak wogle to powiem Wam dlaczego tak rozpaczliwie chce wrocic do blondu.
Moj maz pojechal do Afryki po 12 latach ,zobaczyc mame.Pozegnal mnie w czerwonych wlosach a cghce na Jego powrot zrobic sobie warkoczyki blond ,wiem ,ze on lubi mnie jako blondynke.
Taka niespodzianka.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując