Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-05, 17:04   #3781
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze powiedzieć, że generalnie kosmetyki pielęgnacyjne mało co dają ( nie ma co się oszukiwac, owalu nie podniosą... patrz niżej) ale za to POPRAWIAJĄ NASTRÓJ I RELAKSUJĄ. A wszystko to co łagodzi i odstresowuje jest warte zachodu.

***
...skóry nie zagęszczą, zapchanych porów nie wyczyszczą (na glanc), same w sobie nie odżywią skóry (bo niby jak?), nie ujednolicą kolorytu cery (tak, że wszystko cacy jak w fotoszopie), zmarszczek nie wypełnią, itp.
ofkors masz rację

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Aha i chciałam jeszcze powiedzieć Never i Lenie, że są DEBEŚCIAKAMI.
Never to nawet priorytetowym!

I Big Mamcię chciałabym wyróżnić ( a co? nie wolno mi? zawsze o tym marzyłam, haha). Humorek- muchomorek.

No i szefową przytulić i Oktawię.

I powiedzieć, że Miśka ładną kazarową torebkę kupiła, i że te botki, które któraś wrzuciła są świetne. I pogratulować Martusi wspaniałej przygody- do pozazdroszczenia (wiem kwestia wyboru albo rzodkiew i brokuły (które i tak leżą gdzieś w pudłach przy telewizorze) albo wspaniała przygoda) i pokazać gdzie raki zimują rowerowemu złoczyńcy i wysłać ogry na księżyc.

I co jeszczE?
A... i jeszcze chciałabym zobaczyć zdjęcie Leny w nowej fryzurze.
Tak.


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Pingwin, nie daj się automatowi wyruchać.
Masz tę moc!

BTW
Czytałaś o syndromie pingwina? To coś jak puder neverowy.
Pojęcie to do wizażowego słownika wprowadziła martusia.
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Miśka, Aniyam, Oktawia - trzymajcie się
nie wiem czy dzis mi się to uda
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tendre Poison kiedyś chciałam kupić, ale jak się dowiedziałam, że wycofana to udało mi się to chciejstwo odrzucić
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ku chwale trzepania, zdjęcie ust, jeszcze spuchnięte i twarde
usta nawet nie widać ze większe, ale rzęsy jakie, mozesz się spokojnie bez filtrów przechadzać, cień masz zapewniony
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora