Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 20:32   #1119
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja tez strasznie, mocno, za bardzo jak mawia moja kumpela ciesze i wszystko normalnie wiedze i czytam
My też się cieszymy.

Witaj podróżniczko w czasie.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Na koniec matujemy pudrem sypkim, on nie przykrywa twarzy maską (umiejętnie nałożony), więc nie zakrywa wcześniej uzyskanego efektu rozświetlenia.
Rozświetlenie stosuje się najczęściej w niektórych partiach twarzy (tak jak pisała Aggie), żeby je uwypuklić. Natomiast matu wymagają zupełnie inne części - nos, czoło, czasami policzki (tutaj w największej ilości wydziela się sebum i po jakimś czasie zaczynamy się świecić jak latarnia ). Ja tak jak pisałam używam pudru transparentnego, który po nałożeniu na twarz nie nadaje żadnego koloru, natomiast matuje i utrwala efekt rozświetlenia
Można też robić tak jak pisała Papuga i Tymena - używają kosmetyku 2 w jednym - pudru matująco - rozświetlajacego
Dziękuję za wyjaśnienia.

Z takich 2 w 1 używam Chanel.
Ale rzeczywiście, muszę chyba udać się na jakiś przyspieszony kurs. Ogromnie mi się podoba efekt takiej rozświetlonej twarzy, ale nie potrafię go osiągnąć. Moja robi się właśnie płaska (nie widzę tego na żywo, ale na zdjęciach bezlitośnie wychodzi ).

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ok proszę bardzo - fragment mojej łazienki wraz z witryną i kawałkiem wanny, która ma chyba ze 100 lat.


Na drugiej fotce wieszak z napisem parfums, tyż wklejam bo to poniekąd w temacie perfumowym Jeszcze nie wisi
Piękna!
Łazienka, drewniana witryna skontrastowana z kolorem ścian... Naprawdę piękny, nietuzinkowy efekt.

Bardzo mi ten styl do Ciebie pasuje.


Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Hm...Rachelo zeznania sie roznia ,to jak to jest z Twoimi patrzalkami ja wierze Sabbath ,widziala Ciebie na zywo.


Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Sabbath ,a co Wacpanna niegrzeczna byla ? i nagroda sie nienalezy?
W ciągu ostatniego roku - półtorej bardzo...
Tak, jak pisała Martwa Papuga - za dużo flaszek, trzeba zużywać (nie mówię, że za dużo obiektywnie, tylko za dużo, jak na moje potrzeby i możliwości).
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tak, to właśnie te Wklejam dwa, na jedym wyglądam jakbym miała krzywe oczy, ale to tylko wrażenie Tak w ogóle to te moje pomniejszają oczy :/
Świetne te oprawki. Szalenie stylowe!
Ale z drugiej strony, masz bardzo regularne rysy twarzy, więc pewnie w większości okularków wyglądałabyś dobrze.

Bardzo mi się podobają twoje usta. Nos też. I owal. Heh... i w ogóle... Podobasz mi się.

quote=Fenris;6696220] Hmm... Ja słyszałam same dobre opinie o serii Anew Retroactive - ta niebieska, dla młodej skóry. Zobaczymy. Mam nadzieję, że mnie chociaż nawilży.
[/quote]

A to ja przepraszam, wycofuję się.
Nie mam już młodej skóry i używałam serii Anew dla skóry... niezbyt młodej. Byłam zdruzgotana.
Niebieskiej nie znam.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
ła do mnie "Co?? I Pani chce sobie to powiesić na ścianie?? I w dodatku w łazience? Ja bym tego nawet w piwnicy nie powiesiła "

Po prostu nie wierzyłam, że to do mnie mówi
Niezłe.
Różne są gusta i guściki.

Z drugiej strony, Ty też nie powiesiłabyś tego lustra w piwnicy.

Jakieś zdjęcie przewidujesz dla ciekawskich?


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziś zaczęłam pisać od nowa moją pracę dyplomową- myślę, że jakoś teraz pójdzie. Zamierzam dziś oglądać galę rozdania Oscarów o 2.00- wiem, wiem, blichtr, komercja i pompa- ale lubię i już. Takie moje coroczne dziwactwo

A co do kolorówek- marzą mi się Pryzmy Givenchy- te spypkie
Powodzenia.

Mnie się tak nieśmiało i niepewnie marzą Meteoryty w jakimś chłodnym odcieniu... Ale nie wiem, czy warto, bo (wstyd przyznać się) nigdy nie miałam okazji wypróbować.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora