Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-29, 21:20   #1617
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A

Maiona szukaj po bardzo małych sklepikach, budach a nawet kioskach. Ja tez go w budzie na bazarku kupowałam bo w żadnej drogerii nie znalazłam. Ewentualnie zostaje allegro http://allegro.pl/wlosy-koloryzacja-...&string=marion


Niestety nie widziałam nawet na bazarku, ale może kupię na Allegro Kusi mnie ten fiolet

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Magiusa no masakra. Współczuję.
No ale tak to jest jak się za mocno kombinuje.

A ja właśnie dostałam kolejną odpowiedź od sprzedawcy. Bo pytalam czy mógłby mi od razu wysłać emulsje 6% skoro farbe i tak już dostalam. Pytalam ile musiałabym mu przelać za to. No i napisal, że nie muszę nic płacić bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywną opinię dostać. No a mi jego pomyłka zaczyna się podobać, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
Super, masz farbę gratis

A ja miałam się farbować dzisiaj - czekałam prawie 10 dni z tym dziwnym kolorkiem na głowie - a jak na złość nie mam ciepłej wody od wczoraj i nie mogę Jutro chyba też bez ciepłej wody... no chyba żeby nagrzać duuużo w garnkach, jak myślicie? Jeszcze w dodatku robię imprezę i będę wyglądać tak średnio - mam aktualnie jakieś rudawe, sprane coś
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora