Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skóra głowy tłusta,włosy suche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-22, 14:42   #3
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Skóra głowy tłusta,włosy suche

Kasiarzyno - to były kosmetyki firmy Dora (I cosmetici di Dora). Wiem, że to co zobaczysz pod mikroskopem wygląda po prostu fatalnie. Słusznie pani stwierdziła, że jeden szampon do włosów nic nie zaradzi. Musisz odrębnie dbać o skórę głowy i o włosy.
Ale... Odradzam maseczkę z bambusem - ma w skladzie alkohol i naprawdę nie jest rewelacyjna (mam ją), a kosztuje ponad 40 zł. To znaczy - jest w miarę przyzwoita, włosy ładnie po niej błyszczą, ale bambusa tam prawie wcale nie ma (na końcu listy składników). Nie wiem, jaki jest ich szampon. To naturalne, że poleciła Ci kosmetyki firmy, dla której pracuje. Te wszystkie aparaty badające włosy, czy skórę tak właśnie mają działać - postraszyc klientki, a potem polecić "jedyne słuszne i działające" kosmetyki.
Moja rada - do skóry głowy stosuj kosmetyki do włosów przetłuszczających się. Do włosów - maseczki do włosów suchych. Maseczkę nałóż na włosy, ale przynajmniej kilka centymetrów od skóry głowy (inaczej skóra będzie Ci się przetłuszczać - maseczka ma być na włosy, a nie skórę).
A tu masz link do mojej wypowiedzi na temat maseczek do włosów suchych:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1055805560
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora