Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-04, 01:47   #3829
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Marta a Ty się dajesz tak okradać...70zł za ścięcie z modelowaniem!? To ja nawet tyle nie kasuję z dojazdem do klientki! Masz fryzjerkę co za półdarmo koki robi w 11 minut...a płacisz za strzyżenie 70?! Dziwne, że nie chodzisz do swojej mistrzyni z pokazów.......a pewnie przy jej cenach i tempie to za 20zł Cię ostrzyże i wymodeluje w 15 minut....i to z myciem!


A tak przy okazji Klocuszek to nie ja mówiłam, że twój fryzjer jest kiepski....zasugerowała to marta....pisząc, że cytuję: "Może Ty i podobni Tobie fryzjerzy nie potrafią czesać, jak sama przyznałaś (hmm nie przypominam sobie bym mówiła, że ja nie umiem), i zajmuje to Wam dużo czasu, dlatego tak się "cenicie". Ja byłam u fryzjerki, która ma swoj zakład, jeździ na miedzynarodowe pokazy. W 40 minut zrobiła mi probne 3 rozne fryzury. W sam dzien slubu zajelo jej to z myciem krocej niż godzinę."

A przecież Twój fryzjer klocuszku z asystentem (!!!) (a więc miał o niebo lepiej, bo nie musiał równocześnie sięgać wsuwek i trzymać pasma, a najczęściej właśnie przy sięganiu po wsuwkę poluźnia się pasmo i trzeba od nowa je wyczesać) zrobił samo tylko upięcie w 30 minut a do tego należy doliczyć czas przygotowania włosów, co razem dało u ciebie 2 godziny i 220zł. Dla mnie to jest jak najbardziej ok choć cena spora.... ale wychodzi na to, że dla marty to za 2 x za długo i 3 x za drogo...czyli jeden z najlepszych polskich fryzjerów według niej zdziera bo się guzdrze i nie umie robić koków bo zakręcił włosy przed upięciem....TO JEST ŚMIESZNE!!! I klocuszku sama przyznasz, że bez asystenta nawet Twój znany fryzjer w mniej niż godzinę nie umyłby włosów, nawinął wałków, wysuszył, wymodelował i upiął ich...To jest nierealne. I bez kitu Marta...poaftyguje się do Hanki z pasażu (bo wyczytałam, że to ona jest tym cudotwórcom) i poproszę żeby mi za 40 zł zrobiła 3 próbne upięcia w 40 minut...bo tak ją zachwalają na forum. Mam nadzieję, że nie wprawię jej w zakłopotanie...albo nie zostanę wyśmiana...

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2010-02-04 o 02:23
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora