Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 10:38   #4194
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny no nie oslabiajcie mnie, jak moze kosztowac 200 lekko, skoro dokladnie wiem ile zaplacilam i jakie mam wlosy. Zaplacilam 100, wlosy mam sporo za lopatki. Wobec tego nie wiem z czego to wynika, bylam tam z 1,5 miesiaca temu i z tego co pamietam to przez telefon babka powiedziala mi rowniez taki koszt.
Mowie jak bylo,acz nie chcialabym,zeby ktoras z Was pozniej mi zarzucila,ze powiedzialam tyle a od niej wezma inaczej. Kto tam wie jak oni sobie te ceny naliczaja

Tylko tam wiele zależy chyba od rangi fryzjera. Mam klientki, które przeszły z Le grand właśnie z powodu ceny, która ciągle rosła. Jedna pewnego dnia zrezygnowała bo usłyszała cenę znacznie wyższą niż poprzednim razem "bo fryzjer awansował i został kimś stopień wyżej w ich firmie". Co do farbowania to jedna mówiła, że płaciła 210zł (włosy do ramion), a inna za strzyżenie 90-100zł (dłuższego jeżyka bez żadnej stylizacji, modelowania). Przynajmniej tak mówią. No cena moim zdaniem jak na taką fryzurkę astronomiczna i jak za koloryzację, zdaje się raczej średnio-półkowym Schwarzkopfem, raczej wygórowana. No ale czynszu małego to oni tam nie mają....

Może Ty sinsinsin byłaś na podcięciu końcówek w ich rozliczeniu? Wówczas 100zł to odpowiednia u nich cena za taką przyjemność....chociaż jak dla mnie też nieźle wyśrubowana.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
500zł masakra h

nooooo masakra...ale usługa tyle jest warta ile ktoś chce zapłacić....i to, że salon ma na czysto marżę 80% to już tylko i wyłącznie wasza zasługa, bo się na to godzicie.


a rozbierzności rzędu 80zł wynikają w takich salonach moim zdaniem z brania modelowania lub nie
80 zł za modelowanie....bez komentarza



A ktoś się orientuje ile biorą w takim razie za zrobienie loków spiralnych na długich włosach?
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora