Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-24, 16:17   #1767
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było, więc robię pełną aktualizację. Mimo, że przez kwiecień nie kupiłam ani jednego kosmetyku, w maju znowu zaczęłam szaleć a i tak mam tego pełno. Ale nie kupowanie kosmetyków jest taaakie trudne
A Więc:
1. Usta
2. Dłonie i stopy
3. Włosy
4. Ciało
5. Twarz (o Jezu )
6. Rzeczy, które się przypałętały na koniec

Jak coś to pytajcie, bo wiem, że na fotach niewiele widać.
Kupowanie kosmetyków to przyjemność, nie wiem jak można sobie ją odebrać Mi też jest ciężko nie kupować nic.

Twój zbiór najbardziej mi się podoba póki co I mam dużo pytań, jak zwykle, więc się przygotuj
1. Widzę, że też lubisz Carmexy Ja mam ich 7 I niedawno kupiłam truskawkowy i miętowy, ale nie używałam jeszcze. Podziel się wrażeniami o swoim truskawkowym
2. Kolejne pytanie mam do balsamu do ust Burt's Bees. Ten balsam (miodowy i naturalny) jest moim kosmetykowym marzeniem póki co, ale go nie ma Jaki on jest? Jak działa? Jak pachnie i jaką ma konsystencję?
3. Czy krem do łapek Ziaja masło kakaowe dobrze nawilża? I pachnie jak balsam do ciała?
4. Jaką konsystencję ma krem nawilżający Nivea Baby? Zostawia wartwę na skórze? Jak pachnie (czy pachnie)? I jak działa, co najważniejsze
5. Ten krem Iwostin to ceramidowy z filtrem? Bo nie widać wyraźnie. Opowiedz coś o nim (pytania w sumie te same, co do Nivea Baby ). Lubię firmę Iwostin
6. I takie same pytania do kremu twarzowego Ziaja masło kakaowe mam

Piękny zbiór, no naprawdę
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-24 o 16:20
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując