Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-07, 23:07   #333
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Proszę o pomoc, bo jak typowa babcia, gdy czytam te analizy kolorystyczne, to po opisach najczęściej mi wychodzi, że prawie wszystkie pasują, wszystko to musi być ja

1. Jak się opalasz - ciężko, bardzo ciężko. Jak już mnie coś złapie, to jest to czerwień, trochę pomieszana z różem i wyglądam jak wódz apacz. Gdy zejdzie mi czerwień, najczęściej nic nie widać, a jeśli już, to jestem przyciemniona jakoś o 1 ton. Opalenizna się mnie nie trzyma.


2. Kolor oczu
- szaro-niebieski, z ciemniejszą obwódką. W zalezności od światła potrafią trochę się zmieniać na bardziej niebieski, bardziej szary lub morski.

3. Piegi - Nie ma, brak całkowity


4. Cera - zdecydowanie jasna, raczej ciepły koloryt. Mam podtony różowe, brzoskwiniowe i trochę beżu. Często się rumienię na różowo. A i często dłonie wyglądają dość trupio, bo lubią być sine, wiadomo jak wyglądają gdy jest zimno.


5. Naturalny kolor włosów - ciemniejszy blond połączony z brązem, są różne i nikt nie potrafi ich opisać. Mają złote refleksy, czasami są wręcz zielonkawe. W pełnym słońcu często wydają się być rude, ale to tylko w słońcu. Bardzo ciężko jest sprecyzować dokładny kolor. Na pewno nie mają intensywnego odcienia.


6. Kolor ust - ciepły, różowy, może delikatnie połączony z brzoskwinką. Są średnie, nie potrzebuję pomadki, bo i tak je widać.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - zdecydowanie źle czuję się w zieleni. Nie noszę też takiego czystego różu i żółci, bo mam wtedy wrażenie, że moja twarz się zawstydziła i jest chora. Dobrze się czuję w niebieskim, pomarańczu, ciemnoszarym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Takie bardzo czyste to chyba nie za bardzo. Wolę raczej je trochę przygaszone, biel to zabrudzona, kremowa.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Z intensywnych noszę pomarańcz i dobrze się w tym czuję. Może jeszcze czasami w czystym czerwonym się pokażę, bo też wyglądam ok. Tak to raczej z intensywnymi już nie. Jaskrawe tym bardziej odpadają.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. - to pasuje. Szaroniebieski jest świetny, mam w sumie jedną szarozieloną rzecz i o dziwo - chociaż nienawidzę mieć na sobie zieleni - tu jest dobrze. Z szaroróżowym też jest ok. Lepiej chyba wyglądają te lekko złamane szarością.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? Pasują zarówno ciepłe, jak i zimne. Z zimnych jest ich trochę więcej. Złoto i srebro również pasuje.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? - nie, pstre i duże wzory odpadają na 100%. Wyglądam na chorą i nieumiejętnie ubraną. Pasy ogólnie odpadają, nie czuję się w nich komfortowo. Dobrze znoszę kratkę, najbardziej mi się podoba w połączeniu niebieski-biały-pomarańczowy. Nie muszę być gładko, jednolicie ubrana, mogę się trochę pobawić, jednak niezbyt odważnie.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora