Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 23:01   #339
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez zimistrz Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz: zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwono, później robi się złotawy.


2. Kolor oczu: Jasne, szaroniebieskie, obwódka jest prawie granatowa, małe jasnobrązowe plamki, rzęsy niemal kruczoczarne, natomiast brwi ciemny blond.


3. Pieg: ciepłe, złotobrązowe.


4. Cera: jasna i chłodna. Raczej porcelanowa.


5. Naturalny kolor włosów: ciemny blond, popielate.


6. Kolor ust: jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: najlepiej czuję się w czarnym, ciemnoniebieskim, butelkowej zieleni. Niedobrze mi w żółtym, pomarańczowym, jasnym zielonym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?: tak.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste: pasują mi intensywne, o ile są ciemne.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?: tak.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?: lepiej mi jest w zimnych, choć niektóre ciepłe (np. burgund) też mi pasują.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo: raczej tak.
Potrzebujesz przymiarki.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez bizuteRnia_com Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz: zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwono, później robi się złotawy.


2. Kolor oczu: Zielone, rzęsy kruczoczarne, brwi kruczoczarne.


3. Pieg: ciepłe, złotobrązowe.


4. Cera: jasna i chłodna. Raczej porcelanowa.


5. Naturalny kolor włosów: kruczoczarne.


6. Kolor ust: jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: najlepiej czuję się w czarnym, ciemnoniebieskim, butelkowej zieleni. Niedobrze mi w żółtym, pomarańczowym, jasnym zielonym.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?: tak.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste: pasują mi intensywne, o ile są ciemne.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?: tak.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?: lepiej mi jest w zimnych, choć niektóre ciepłe (np. burgund) też mi pasują.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo: raczej tak.
Radzę obejrzeć palety podtypów, zastanowić która najbardziej ci pasuje. Zrobić przymiarkę ze szczególnym uwzględnieniem podtypów zimy oraz zgaszonego lata. Jeśli coś ci nie pasuje, kolory niezbyt twarzowo wypadają, rozważ inne typy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora