Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-28, 16:11   #3985
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A jeszcze techniczne pytanko.. :P
Tak polecasz ile przed zabiegiem wysmarować powierzchnię depilowaną? W ciągu 10 minut dojeżdżam samochodem do mojego salonu. Zmywać przed wyjściem z domu? Ile to pasuje tak trzymać.
Ja nakładam 1,5 godziny przed zabiegiem a do salonu też mam 10 minut samochodem więc zmywam przed wyjściem. Pokryj powierzchnię i przyłóż do niej np. woreczek śniadaniowy, sam się przyklei i będzie trzymał. Efekty będą dużo lepsze, bo nie wytrzesz maści w ubrania I nie przesadzaj z ilością. Ja na początku nakładałam grubą warstwę ale nie ma takiej potrzeby.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie żadnego zabiegu bez użycia EMLI.... Wszystkie zabiegi medyczne jakie wykonywałam na twarzy i depilacja laserowa (okolice bikini i pachy), zawsze miałam swoją Emlę. Wcześniej prosiłam lekarza o receptę. Nie jest tania, ale warto. A czasami kupowałam bez recepty mniejsze gramaturki bo 5ml sprzedają bez recepty. Lidokainę też kiedyś stosowałam ale wolę Emlę.
do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja.
Tak mi się przypomniało. Koleżanka robiła ostatnio usta i okazuje się, że na powierzchniach gdzie skóra jest cienka, Emlę nakłada się na 20-30 minut, to wystarczy. My depilujemy skórę o większej gęstości, dlatego godzina to norma.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując