Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-16, 15:49   #2246
a1n2i3a
Raczkowanie
 
Avatar a1n2i3a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Fryzjer Poznan

No no no Adam chyba podbił wasze serca ja natomiast się do niego zraziłam. Moje starcie z nim miało miejsce kilka lat temu (coś koło 2) kiedy pracował w Lafayette. Bardzo lubiłam ten salon zwłaszcza Karolinę - świetna profesjonalistka w kwestii długich włosów! ale zniknęła z tego salonu(nie wiem gdzie i bardzo żałuję i pojawił się ON. Nie wiem czy to kwestia tego, że dopiero zaczynał w branży fryzjerskiej (bo był też modelem) ale nic nadzwyczajnego, jeśli chodzi o cięcie, z moimi włosami nie zrobił a pasemka w jego wykonaniu tragedia. Moją prośbą było by kolor pasemek ładnie współgrał z moim naturalnym , który jest mysi. Zamiast ładnego naturalnego efektu wyszedł mega kontrast moich włosów i BIAŁYCH. No cóż, mam nadzieję, że teraz Adam podszkolił się w fachu i kto wie może jest z niego całkiem niezły fryzjer - ale ja niestety mam już do niego uraz. Jestem bardzo wymagająca w stosunku do swoich włosów i przetestowałam już sporą ilość salonów tych z tzw.wyższej półki i średniej i niestety jest tylko kilku fryzjerów, których mogę nazwać profesjonalistami (znającymi się nie tylko na dobrym cięciu ale przede wszystkim pięknie dobierającymi kolor by wyglądał jak naturalny i pasował do karnacji).
a1n2i3a jest offline Zgłoś do moderatora