Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - (dołącz do grupy) ZDROWO 3xT !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 07:50   #8
eter05
Przyczajenie
 
Avatar eter05
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: slaskie
Wiadomości: 1
Dot.: (dołącz do grupy) ZDROWO 3xT !tak,jeżeli od tego schudne

Ja się dolączam,bo wszystkie moje próby dotychczas spaliły na panewce.Jestem Nowa ,wiec potrzebuje wsparcia
Cytat:
Napisane przez kikajestjedna Pokaż wiadomość


Uploaded with ImageShack.us

Nowa Grupa Odchudzania
ZDROWO 3xT !
*Co to jest 3xT?
>> Tracimy Tkankę Tłuszczową

?dla kogo ta grupa?
- dla silnych, chcących uzyskać zgrabną sylwetkę KOBIET.
- poprzez własne chęci, zdobywanie wiedzy i ćwiczenia.


START z dniem 1 września.

KONIEC z dniem 1 października.
kolejna edycja - jeśli tylko zechcecie.
cel: od 3-8kg
(bądźmy realistkami wiecej ZDROWO w miesiąc nie zrzucimy)

Witam wszystkich
Pomyślałam o stworzeniu nowej grupki ludzi,którzy chca pozbyć się tkanki tłuszczowej poprzez zdrową dietę i więcej ruchu. Zauważyłam jak dużo tutaj wiecie o zbawiennej sile owsianki. Jak bardzo chcecie uzyskać zgrabną sylwetkę. Jestem tu krótko,ale mam nadzieję,że ktoś mi zaufa i zechce razem ze mną zadbać o zdrowy styl życia. Mam troszkę wiedzy, która może się przydać, wy też ją macie. Proponuję w pierwszej odpowiedzi zobowiązać się do tego aby zacząć bo to jest najtrudniejsze. Czas trwania pierwszej edycji to cały wrzeeesień, przy nastepnym miesiącu znów wykonam obrazek )
( mam nadzieję,że sposób w jaki wykorzystałam logo strony nie jest karalny i wam się podoba )

to kto się zapisuje ?
4-5posiłków dziennie, rano startujemy od owsianki,pijemy min. 1,5litra wody,przez miesiąc nie używamy nic słodkiego poza miodem (w rozsądnych ilościach), zero napojów gazowanych,alkoholu i fastfoodów.
staramy się jeść o stałych porach, nie liczymy przesadnie kalorii,ale odrzucamy na ten pierwszy miesiąc białe pieczywo,ziemniaki i tłuste sery.
staramy się jeść 3porcje warzyw dziennie, owoce tylko do godz 12, kolacja białkowa, tłuszcze tylko te nienasycone zawarte w owocach morza,rybkach i ewentualnie oliwie z oliwek czy oleju rzepakowym/kokosowym.
- uzupełniajcie listę tego czym będziemy się kierować.

piszcie o aktywności fizycznej.
skakanka,rower,biegi,base n,taniec, co kto lubi.

proponuję aby każda z nas zastanowiła się do 1września i rozplanowała sobie dokladnie jak chce się odchudzać, napisała i przed startem wspólnymi siłami postaramy się o to aby mieć jak najmniej błedów w swóich planach dietetycznych i treningowych. jeśli się uda wytrwać i zrealizować nasze zamierzenia to zyskamy przez miesiąc dobre nawyki i w kolejnej edycji z nowym obrazkiem zajmiemy się ulepszaniem tego co posiadamy !

W pierwszej odpowiedzi wystarczy się zadeklarować.
trzeba tylko chcieć. Tydzień na przygotowania. Do tego czasu zbierajmy wiadomości i układajmy plany.
eter05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując