Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-09, 07:50   #412
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Zapomniałabym znalazłam najlepszą stronkę/blog Pani Cathy "Kosmetyki mineralne - czyli pamiętnik minerałoholiczki" dotyczącą m.in właśnie Lily Lolo. Jeszzce nigdy nie znalazłam tak dokładnych i dobrze pokazujących "swatchów".

Rewelacyjna strona pokazująca LILY LOLO:

http://mineralnekosmetyki.pl/2011/03/recenzja-podkladu-lily-lolo/

Mam nadzieje, że Właścicielka bloga nie będzie miała mi tego za złe

Oczywiście nie zgadzam się z opinią właścicielki bloga że LL są do przyjęcia, ponieważ LL są rewelacyjne, utrzymują się cały dzień i są przede wszystkim bardzo zdrowe! Wato też do LL stosować krem bez konserwatów i parabenów, które bardzo niszczą buzię jak zwykłe kosmetyki. Dobry jest próżniowy AVENE extreme tolerance.
nie, nie będzie miała za złe
(od siebie dodam tylko, że krem AVENE extreme tolerance oparty jest na oleju mineralnym, czyli pochodnej ropy naftowej, więc do zdrowych i idealnych to on nie należy )
A minerałów (jak i innych kosmetyków), nie ma idealnych dla wszystkich. Znam osobę, na której Lily nie wytrzymuje nawet 3 godzin .... Na szczęście wybór mamy tak duży, że każda z nas znajdzie coś dla siebie. Dla jedynych są to Lily Lolo, dla innych Lucy, a jeszcze dla innych Pixie czy MEOW, EDM itd..

skarbiątko - Pani Cathy? No wiesz... ledwo miesiąc mnie tu nie było... ;P

To ja tylko zamelduję, coby całkiem od tematu wątku nie odbiegać, że wraz z nastaniem cieplejszej pory roku wszelkie Luśki, Covery, Pure Anady i inne ciężkawe formuły mineralne zaczęły się na mnie obrażać i przeprosiłam się z Lily. I to chyba (na zmianę z MEOW) będzie mój letni typ ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując