Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-15, 13:21   #53
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Cytat:
Napisane przez hairlacquer Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest odnośnie uzywania podkładów czy też fluidów przez męźczyzn. Gdyż znam sporo osobników właśniej takiej płci, którzy uzywają. Właściwie jestem nim sam i używam od pól roku, oczywiscie na poczatku nikt nie wiedział. Ale niestety pewnego dnia sie wkopałem, ponieważ niechcąco wytarłem twarz o bluzke i zostały mi na niej slady. Oczywiscie reakcje są różne, teraz się nie wstydze tego iż używam fluidu czy też podkładu. W końcu żyjemy w XXI wieku. I przyznam szczerze, że dzięki używaniu tego typu kosmetyków poprawiła mi się moja własna samoocena. I czuje się bardziej dowartościowany i atrakcyjniejszy. Ale niestety nie potrafie juz wyjsc na miasto bez, czyli tak jak mnie natura stworzyła. Jestem strasznie bladziutki, biały niczym sciana. DOmyslam sie, ze dlatego iz moja twarz nie ma praktycznie dostepu az tak do slonca, bo az tak jasnej karnacji nie mnialem nigdy. Ale pytanie moje, które umieszczam właśnie w tym dziale: Metamorfozy jest nastepujące. Czy Waszym zdaniem, używanie podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez płec męska jest czymś normalnym i naturalnym? Bo niestety ale spotykam sie z różną formą odzewu na te pytanie...

Pozdrawiam!
jeśli facet ma duży problem z cerą (trądzik, rumień itp.) to nie widzę problemu jeśli chciałby połączyć odpowiednią pielęgnację z kryciem. uważam, że jako rozwiązanie czasowe (tzn do mometu wyleczenia) jest jak najbardziej ok, bo zdaję sobie sprawę jak strasznie czuje się osoba z ostrym trądzikiem i jakie to czyni spustoszenia w psychice.
w pozostałych przypadkach - nie.
co do bladości to polecam samoopalacze.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując