Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-15, 18:55   #2165
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nooo ta teorie ,ze cos1 ktos stosowal po masce az sie skonczy to pierwszy raz slysze ....cos1 to maska i tylko raz na kilka godz nalozyc ja trzeba ...owszem zostaje jej w sloiczku bo nie jestes w stanie nalozyc wszystkiego ale ja bym sie nie odwazyla sie nia smarowac po zmyciu maski juz ....zostawilam sobie te reszte na jesien zeby ewent znow nalozyc ale jak sie zarzekam - 3 raz nie zrobie ......schemat jest taki cos1 maske na kilka godz , zmywasz ...potem dzien przerwy od cosmelanu - smarujesz tylko Hydravital factor K , ktory bedziesz miala w zestawie , kolejny dzien juz cos2 , 2x dziennie i tak przez 2 tyg , potem 1x dziennie przez 3 tydzien i od 4 tyg 2x w tyg na noc ....taki schemat mi zalecila lekarka rok temu ....wiem ,ze inni lekarze mowia nieco inaczej ....oczywiscie bez kremu z filtrem 50+ nie wychodzisz ! na swiat

powiem ci tak o tej skutecznosci -no nie slyzalam ,zeby ktos narzekal ,ze cosmelan nie pomogl ....

mnie plamy za pierwszym i drugim razem zeszly po cos ....no wrocily po kilku mies od pierwszego razu fakt , nikt nie mowil ,ze nie wyjda ponownie, o takim ryzyku lekarka po cichu wspomnila .... ale ,ze nie powinny wyjsc znow ....
ponoc po drugim razie juz nie maja prawa powrocic never - to tez slowa lekarki ale nie wierze w to mowiac szczerze ....

moze inne dziewczyny cos tez ci powiedza czy podpowiedza ....

co do malowania sie - do 2 tyg po masce ZAPOMNIJ .....nie da sie kochana zadnego puru ani podkladu ....skora tak sie luszczy ,ze ....no sama zobaczysz ,ze to nie realne zrobic makijaz ......only filter ....

dam ci znac kiedy uda mi sie puder sypki uzyc albo podklad ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-15 o 19:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora