Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 21:47   #1104
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lasana Pokaż wiadomość
Kochane pomocy!!
Dzięki Wam wpadłam po uszy z Guerlainem i Diorem hehe. Zakupiłam sobie prasowane motyle i neistety....na mojej twarzy były niewidoczne, posłałam je w świat. wiem , że są piękne , ale nei rozumiem zachwytu nad nimi szukałam mocnego rozświetlacza, myślałam, że prasowane motyle w tym pomogą, niestety..Mam już Gold Tempation, i efekt jest cudowny

Teraz mam pytanie, odnośnie porównania shimmera Diora Amber 002. Jaki daje efekt na twarzy, (wiem, że wiele z Was ma ten puderek w kolekcji). Zalezy mi na bardzo mocnym rożswietleniu, bardzo widocznym na twarzy. Zastanawiam się tez nad kuleczkami Imperiales , ale boję się ze efekt bedzie podobny jak w przypadku motylków. Widziałam swatche Imperiales i daje efekt różowo-błyszczacy. Czy orientujecie sie czy ten efekt jest podobny do GT?? No i prosze o odpowiedz w/s Shimmera Amber 002 Diora. starsznie się na niego napaliłam
Według mnie Shimmery Diora daja raczej subtelny efekt, widoczny, ale nie jest to jakies mega rozswietlenie. I mnie w zasadzie to odpowiada Ja stosuje tylko na poliki, bo nie lubie jak cala buzia sie blyszczy. Dla porownania mam rozswietlacz Bobbi Brown i efekt jest na pewno wiekszy, kolor bardziej intensywny
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora