Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocyy! Jak być ładną?! ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 13:30   #42
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

pouczanie co wypada a nie w wieku 13 lat jest conajmniej nie na miejscu. Podobnie jak wspominanie "co to sie nie robilo pod koniec podstawowki". To nie lekcja wychowawcza tylko metamorfozy i nie ma progu wiekowego od kiedy "mozna" prosić o rady. Wiec takie uwagi proponowałabym zachować dla siebie. Ja mając nawet 19 lat nie używalam żadnych kosmetyków kolorowych-ale jaki ma to związek z bohaterką metamorfozy? Żaden.

Inna sprawa to-droga kedzierko5-w poprzednim wątki dostałaś dużo pozytecznych rad z których warto skorzystać a nie zakładać kolejny wątek o TYM SAMYM.
Odchudzanie z pewnością odpada-ale warto zwrócić uwagę co się je i o jakich porach. Wiecej ćwiczeń fizycznych.
co do makijażu-nie wiem jak jest u Ciebie w szkole, ale nie sądze by make up byl mile widziany. Jeśli jednak chcesz poprawić trochę urodę-zadbaj o cerę-wizyta u dermatologa(choć ja nie widzę problemów skórnych u Ciebie), cienie/worki pod oczami mogą być wynikiem problemów zdrowotnych albo zwyklego niewyspania-więc zaden krem nie pomoże jeśli nie skonsultujesz się z lekarzem uprzednio.

Mogę Ci jedynie doradzić delikatny puder mineralny-ale nie pseudomineralny Maybelline, tylko czyste minerały, można je zamowić online-nie zaszkodzą Twojej skórze, a wręcz pomogą. zatuszujesz nim też sińce pod oczami-ale pamietaj zrobić badania.

co do fryzury to masz ładne włosy, nie farbuj ich póki nie musisz ale możesz zmienić lekko fryzurę, wycieniować, upinać.

Jestes ładną dziewczyną, która w przeciągu paru lat z pewnością jeszcze dojrzeje i zmieni się Głowa do góry.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując