Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 16:39   #1908
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dla mnie seria Tialo to objawienie . Sa to chyba jedyne na rynku porzadne kosmetyki z olejkiem herbacianym w odpowiedniej ilosci. Kupuje na DOZ-ie i odbieram w aptece - tonik za około 11 zł, kremożel za 14 zł. Do serii nalezy jeszcze żel do mycia.
Tonik jest niskoalkoholowy wiec nie wysusza, poza tym zawiera mocznik wyżej niż alkohol. Głownym składnikiem kremożelu oprocz olejku herbacianego jest natomiast aloes.
Przyjemnie sie uzywa tych kosmetykow, daja uczucie odswiezenia i lekkiego schłodzneia.
Wszelkie problemy krostkowe zniknely, nawet przed okresem nic sie nie pojawilo. Polecam Wam sprobowac
O, to świetnie. Może w końcu znajdę jakąś pielegnację odpowiednią dla siebie. Dotychczas błąkałam się między aptecznymi: LRP, Avene, SVR co dodatkowo rujnowało moją kieszeń. Te komsetyki są niedrogie i właśnie super, że nie takie mega alkoholowe A mocznik nawilża?

Jeśli można wiedzieć to jaki dokladnie mialas problem tradzikowy? Co było Twoim najwiekszym problemem, ze piszesz, ze nic Ci juz nie wyskakuje?

Ten żel do mycia to to mydło ziołowe? Bo ja kupiłam zestaw i takie tam właśnie jest oprocz toniku i kremożelu

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
No właśnie to jest najgorsze, że lekarzy pacjenci raczej nie interesują. Jak ja sama o siebie nie zadbam, nie dowiem się wystarczająco dużo na temat danej dolegliwości to lekarz prawdopodobnie mi nie pomoże tylko mnie zbędzie jakąś receptą. Jak powiem, że mam zapchaną twarz to powie, że do kosmetyczki, jak powiem, że kosmetyczka mi nie pomaga to powie, ze muszę poczekać do pewnego wieku aż samo zejdzie. To co ja mam moją młodość przesiedzieć w domu i czekać aż mi się cera odblokuje? Jak faktycznie to nastąpi to zaczną się pojawiać zmarszczki i nigdy nie będę mieć normalnej cery. To brzmi już jak jakiś wyrok.
O tym samym pomyślalam, że jak syfki zejdą to będą zmarszczki, zresztą już są jakieś i nawet nie moge z nimi walczyć, bo tak mam kapryśna cere, ze wszystko zapycha

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-05-08 o 16:40
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora