Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TWARZ- patenty na NAJ:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 20:24   #12
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cera:
bardzo wrażliwa, alergiczna, średnio podatna na zapychanie. Gładka, z kilkoma przebarwieniami i zaskórnikami. Mieszana w stronę normalnej (jeśli istnieje takie określenie; ) Skóra cieniuśka, niestety to już genetyczne.
Rano:
- łagodny żel bez SLS
- ok. 2ml emulsji Avene (wielbię bezgranicznie; niech już sobie będzie tłustawa i bieli, ale nic tak nie nawilża)
Wieczorem:
- obowiązkowy demakijaż (nie zasnę bez tego; choćbym była niemożebnie ululana, wstanę w środku nocy i zmyję, niemalże odruch Pawłowa )
- sam demakijaż wykonuję mleczkiem, potem domywam buzię łagodnym żelem, raz na parę dni obficie przemywam twarz tonikiem Lysanel
- na noc łagodny krem (jestem zachwycona Daxem do cery naczynkowej, robi cuda z moją skórą ) i okularki bawełniane

Do tego wycieram buzię tylko papierowym ręcznikiem. Maseczki wszelakie i peelingi stosuję bardzo rzadko, nawet aspirynowa specjalnie mi nie służy.

Makijaż w dawkach homeopatycznyc; w końcu mogę sobie pozwolić na rezygnację z podkładu Nakładam na buzię korektor, skrobię (tej niestety sporo, uroki Avenki), czasem ciut różu lub brązera, tusz (tylko górne rzęsy), roztarta kreseczka, okazjonalnie cień, lekki błyszczyk

Do tego duużo snu (choć ostatnio mniej, ale odeśpię, jak tylko sesja się skończy), w miarę higieniczny tryb życia i niemajstrowanie przy twarzy.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując