Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rock Barok :)
Wątek: Rock Barok :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 14:01   #17
GnijacaPannaMloda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 43
Dot.: Rock Barok :)

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
patyczkami do uszu możesz nawet popróbować lekko w rozcieraniu taki "trening" przed pędzelkami
oo, dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez tanyya Pokaż wiadomość
Masz perfekcyjną cerę Makijaż jest prześliczny, dajnie dobrane kolory, ja bym połączyła ten fiolet z czarnym w kąciku, żeby się przenikały, ale i tak jest piękny
Mogłabyś podać dokładne nazwy tych bazarkowych kosmetyków? Chyba się skuszę na takie same cienie, aż trudno uwierzyć, że można nimi wykonać taki makijaż
dziękuję
to jakaś ogromiasta paleta, którą dostałam z IRL, napisane jest na niej PRETTYPINK i nic więcej


Cytat:
Napisane przez ona_dzikuska Pokaż wiadomość
wow odważny makijaż! podoba mi się! bardzo fajne zestawienie czerni i złota i cienie wcale nie wyglądają bazarkowo. jakiej są firmy? może jedynie zmieniłabym różową pomadkę na bezbarwny błyszczyk, bo oczy są bardzo wyraziste.
dziękuję
"
to jakaś ogromiasta paleta, którą dostałam z IRL, napisane jest na niej PRETTYPINK i nic więcej "
mam takki jasny błyszczyk, uwielbiam go i myślałam nad nim przy tym makijażu, ale postawiłam na coś bardziej "ostrego" bo chyba modny taki kolor jest teraz

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
sliczna jestes i te usta! miodzio
makijaz wyszedl graficzny
jesli rozetrzesz granice( nauczysz sie ) to bedzie taki wieczorowy makijaz
ladne kolorki ,czekam na dalsze makijaze w Twoim wydaniu i dobrze,ze z reka lepiej
dziękuję

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
super tylko porozcierać nawet patyczkami higienicznymi i cacy te ustka trochę za mocne ale wszystko się nadrobi
ładna jestes !!!
dziękuję
GnijacaPannaMloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując