Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 12:27   #3888
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No od jakiegos polrocza mam wysyp wciaz i wciaz,ale od miesiaca przeszlam na naturalke w pielegnacji i poglebia sie to,jezu,jak zmyje makijaz mam kropke przy ropce i to w miejscach dodatkowo,gdzie nigdy nie mialam!
Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Macie racje.hormony i inne badania. Nawet czuje sie zle,a co dopiero wygladam
Badania na pewno warto zrobić , zwłaszcza że piszesz, że Twoja skóra buntuje się już od dawna. Może też jakiś dermatolog powinien na to spojrzeć?

Ja mogę poradzić tylko tyle, że czasami waerto odstawić na jakiś czas (prawie) wszystko - po tym jak moja skóra zbuntowała się bo gwałtownym przerzucaniu na naturalną pielęgnację uspokoiłam ją tygodniem bez żadnych kosmetyków, tylko delikatny żel myjący z ziaji i nic więcej (nie wychodziłam wtedy za wiele z domu więc zrezygnowałam nawet z filtra). Pewnie taki detoks nie za bardzo nadaje się do suchej skóry, bo chybaby się wysuszyła na amen ale przy mojej tłusto/mieszanej było OK.

Cytat:
Napisane przez obces Pokaż wiadomość
Witajcie
Kolejne pytanie "świeżynki biochemicznej" Jestem przed pierwszym zamówieniem na BU- cera mieszana, w strefie T tłusta, zaskórniki to moje drugie imię, rozszerzone pory, czasem jakieś wykwity ale nie jest to nagminne, naczynka obecne, cera raczej średnio wrażliwa. Zastanawiam się nad zakupem poniższych produktów:
-hydrolat oczarowy
-peeling enzymatyczny z bromelainą
-tonik z kwasem PHA 6%
-puder bambusowy z jedwabiem

Zaczytuję się w Waszych opiniach aczkolwiek nadal mam wątpliwości co do trafności mojego zestawu.

Proszę zatem o opinię i z góry dziękuję
Skóra też taka jak moja

Zestaw dobry (choć toniku PHA nie próbowałam), ja ze swojej strony mogę też polecić serum z witaminą C i kwasem ferulowym (choć do skory tłustej to raczej bez kompleksu silikonowego) - lekkie, przyjemne w stosowaniu, mi wyraźnie ożywił skórę. I nie jestem jedyna, której to serum pasuje (serum Lemon, które lubię, ma już o wiele bardziej zróżnicowane opinie).

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję
dostałam dziś hydrolat z kocanki (nie zamawiałam go przez rok, odkąd bawie się w biochemię, bo BAŁAM SIĘ zapachu po lekturze forum ) i jestem w szoku, bo może nie jest to najpiękniejszy zapach, ale całkiem znośny. A dodatkowo mam zamiar go wymieszać z geraniowym, jak zalecają na BU, więc myślę że już całkiem będzie OK.
No to Ci zazdroszczę, bo mnie zapach tego hydrolatu prawie wywrocił na drugą stronę
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora