Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 10:51   #3293
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Czy Was z tym spamem pogięło?

Ewalucja, w obwodzie czy jak? Bo jak masz 8cm w obwidzie, to ja nnie wierzę, bo zmierzyłam swoje i ja mam tyle.

Trelle, masz piękne paznokcie <3 A w ogóle, dzisiaj się przejdę może na pocztę (jeśli się lepiej poczuję, bo coś mi się wymiotuje), bo muszę te krowy opierdzielić.

cooone, ja też chcę!

Mmedeah, tak, właśnie: bywa często. Sypia, kąpie się, paraduje po mieszkaniu owinięta tylkow ręcznik (sic!),a jak coś robi, to zostawia po sobie burdel.
Ja też muszę mamę do podcięcia zagonić. Koleżanka fryzjerka się oferowała, że obetnie tylko ten centymetr, ale ja nie ufam fryzjerkom. Szczeglnie fryzjerkom, które mi bałaganu w kuchni narobiły.

DMka, jak możesz pokazywać tu lakiery Flomar? Właśnie mi w Magnolii stoisko otworzyli, a ja pieniądzów nie mam A jeszcze karta na telefonie trafi ważność i zamówienie z Avonu

Lolli, ogarnia mnie zazdrość Moja kolekcja lakierowa wydaje mi się właśnie taka... smutna.

Błękitku, ja na studiach to dopiero przestałam obgryzać paznokcie

Prezes, ja to się zastanawiam, kiedy przyjdzie moja przesyłka, nadana przed świętami podobno

trelle, w sumie, mogę pokazać... Chociaż nieiwele tego.

Błękitku, no to szerokiej... a, nie. Żebyś się na wykładach nie zanudziła

Mgiełka, po raz kolejny mnie tu zazdrość ogarnia

Ewalucja, jeśli Cię to pocieszy: Kuba ostatnio nie zaliczył warunku z gramatyki opisowej

descentrada, jaaaki śliczny!

Agateczka, koral koralem, drugie paznokcie są cudoooowne

Mmedeah, myślę, że folia bąbelkowa załatwi sprawę

Laindise, teraz to ja mojej kolekcji na pewno nie pokażę. Taka... Biedna jest. (Nie chcesz się jakąś chinką podzielić? )
Żółciak daje po oczach
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora