Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-18, 09:30   #4652
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Uwielbiam wanilię, więc wzięłam i jestem zadowolona
Bardzo prosty, ciepły, optymistyczny zapach
Kokos po pierwszym psiknięciu jakoś mi nie podszedł, więc nie kupiłam, ale zrobię drugie podejście licząc, że wyczuję tego kokosa bardziej
Jestem niemal pewna, że i tym razem Ci nie podpasuje

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a mnie trochę wkurza, że na niektórych kosmetykach YR w ogóle nie ma składu ani na opakowaniu, ani na stronie nie podają

też miałam taki problem i mi doraźnie pomagało zawsze trzymanie żelu (nie kremu, bo kremy są zwykle cięższe, a przy opuchnięciach poleca się lekkie formuły) w lodówce i delikatny masaż. Dieta, wiadomo
Mój problem znacznie się zmniejszył, kiedy przestałam używać do mycia produktów podrażniających (żeli z sls)

Prezentuję moje nabytki poniżej.

1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek

2) w poszukiwaniu idealnego kremu (bez wody, bez zbędnych wypełniaczy, bez phenoxyethanolu) zainwestowałam w... luksusowy balsam do rąk i ciała Lulu&Boo (już wcześniej zakochałam się w ich olejkach i serach, niestety kremy twarzowe mają niechciane przeze mnie składniki
ciekawam, jak się sprawdzi do gęby. Skorzystałam z promocji, zapłaciłam stówkę za 100 ml także w przeliczeniu cena wmiarowa
a i próbeczka i szampon Provida Org (pokrzywowy - nowość w mojej rodzinie
Mam bazę do paznokci YR, nie ma na niej składu, a zwykle skład jest pod nalepką przy tak małych opakowaniach. Niby prawo jest takie, że powinny być składy w sklepie w książecce, jeśli nie na opakowaniu, ale ja do najbliższego YR mam prawie 50 kilosów, więc w poszukiwaniu składu to by była wyprawa i w dodatku niewiadomo, czy bym nie odeszła z kwitkiem.

To to mydełko z białą glinką Niezły zapas Zakupy super
Korah jest offline Zgłoś do moderatora