Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 16:01   #1738
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Właśnie o Absolut Repair słyszałam wiele pochlebnych opinii ,musiałabym wreszcie sobie kupić.Puki co jednak ,mam tyle wydatków ,ze muszę się zadowolić drogeryjnymi odzywkami No i chyba oszalałam ,bo w obawie ,ze się całkiem wypłucze ( i w szale nowego koloru ) Kupiłam właśnie farbę Natural&Easy Jasny orzechowy złocisty blond ! Jak ten kolor całkiem się wypłucze ( a na pewno tak się stanie) ,to zobaczymy co wyjdzie z tego Naturala.Byla jakaś promocja i Loreal Preference Berlin jasny blond złocisto -opalizujący był tylko za 12zl! Normalnie kupowałam i widziałam za 25zl..Nie wiem czemu tak tanio ,ale się nie skusiłam..Bo ten Loreal mi sie bardzo szybko wypukuje ,no nie wiem czy dobrze zrobiłam ,może mogłam wziąć i ta farbę i ta?Ale wtedy już na pewno bym farbowała co chwile ,a przecież mam je odpuścić... ehh.I tak lepsze ,to niż te rozjaśniacze...Końcówki dzisiaj sama sobie podcięłam ,a ze cale są takie powykruszane ,to nawet jakby było krzywo ,to nie widać :P heh A jaki ,to orzechowy? Dziwne, nigdy nie robiłam jasnym złocistym orzechowym blondem ,na pewno wiesz jakie ,to mniej więcej ,bo znasz sie na rzeczy Wkleisz mi jakieś zdjęcie coś mniej więcej?Boje się ,ze jakieś brązowe mi wyjdą :| pozdrawiam
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując