Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 13:59   #3560
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Już podaję bratowa to farmaceutka i wczesnym latem przyniosła mi cos na pajączki na nogach poczytałam, zapytałam a ona stwierdziła czemu nie na twarz. To jest taki krem 2% Pelethrokrem z firmy Help, kosztuje kilkanaście zł w aptece. Ja używam go raz dziennie na nos i trochę pod nos na noc a efekty jak po IPL. Nic mnie nie podrażniło ani nic takiego zapach do przyjęcia. A jak ktoś kupi i stwierdzi, że jednak nie to na pajączki na nogach można zużyć. Ale to najlepsze co miałam do tej pory i pieniądze żadne. A miałam na poliku pajączka i to znikneło zupełnie. POLECAM . żaden kremik a używałm ich sporo nie dał nawet w jednej 10 takich efektówm a po IPL to zaraz otwierały się nowe.
To ja chcę patent na pory, idealista już miałam cos skuteczniejszego bym chiała, chociaz po strivectinie tak źle nie wyglądają
Super, ja się wybieram dzisiaj do apteki to od razu sobie kupię ten krem.
Oto co znalazłam na jego temat

Skład

Aqua, paraffinum liquidum, propylene glycol, polysorbate 60, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, stearic acid, sorbitan stearate, micronised diosmine, benzyl alcohol, micronised hesperidin, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, alpha-isomethyl ionone.

Wskazania i działanie

PELETHROKREM - krem do pielęgnacji skóry - zawiera flawonoidy (diosminę i hesperydynę) w formie zmikronizowanej, lepiej przyswajalnej przez organizm. Oba te bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie żylne i przepływ chłonki, a poprzez to korzystnie oddziaływują na skórę z problemami naczyniowymi, z kruchymi naczynkami krwionośnymi i ze skłonnościami do wylewów podskórnych.

Składniki PELETHROKREM-u wzmacniają i obkurczają ścianki naczyń krwionośnych, przyspieszają wchłanianie wylewów podskórnych oraz chronią naczynia przed czynnikami szkodliwymi. Bioflawonoidy są zalecane w przypadkach uczucia ciężkich nóg, opuchnięć, rozszerzonych naczynek oraz innych defektów kosmetycznych, często towarzyszących żylakom oraz zaburzeniom krążenia krwi w skórze kończyn dolnych.


Dawkowanie

W przypadku defektów kosmetycznych takich jak pajączki naczyniowe, wybroczyny, siniaki stosować dwa razy dziennie delikatnie wcierając krem w skórę. W innych przypadkach oraz profilaktycznie u osób z tendencjami do wybroczyn, wylewów podskórnych, rozszerzonych naczynek, zaczerwienienia skóry - stosować raz dziennie w okolice zwykle podatne na występowanie zmian. Unikać kontaktu kremu z oczami i ustami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w razie uczulenia na którykolwiek ze składników. Testowany mikrobiologicznie. Krem należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia opakowania.



Co sądzicie o jego składzie?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora