Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 13:57   #3224
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo szukałam ideału - i chyba znalazłam
Mi też pasuje Zostawiaj

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kupilaś cos w S. czy tylko look? ciesze sie że Helenka Tobie tez sie podoba
to jak z tymi mazidłami diora? zauroczyło Cie coś czy nic? ojjj a ja Ciebie tak słucham i teraz nic nie będe mogła kupic bo Ty taka rozsądna i nie romantyczne w kwestii zakupów a co z ta kokietką no co ślinic sie czy odpuścić? może uda mi się w pon dp D. zajechać ale mam tyle sprw do zalatwienia w K. przed wyjazdem i wizita u lek że nie wiem czy dam rzdę
No tak, Ty też zabiegana non stop Może przedzwoń do swojego D. niech Ci Twoja konsultantka odłoży kokietkę jak jest jeszcze i sobie na spokojnie zdecydujesz. Dla mnie ona jest na 100% chłodną paletką, rozwiewam Twoje wątpliwości chociaż w tej kwestii

Tylko look. W sumie to się nastawiłam na zakup czegoś, bo w końcu jest minus 20%... Ale naprawdę nic mnie chwyciło za serce... Zresztą było już grubo po 20tej, wracaliśmy prosto z badań ze zwierzem i nie miałam jakoś nastroju

Jak ja mam przestój w zakupach to Ty musisz za mnie nadrobić Kochana W sumie czekam na Rose Dust, paletkę Clarinsa i pielęgnację Clarinsa i na razie mi wystarczy. Chyba przerzucę się teraz na lakiery. Te 3 opiki, które przyszły to zdecydowanie za mało


Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
purple crystal to jasne kolory wiec nie sa napigmentowane tylko typowo rozswietlajace opalizujace...

mam fotke porownawcza z electric lights i w electric lights ten srodkowy fiolet jest bardziej intensywny....
Fiolety cudne, oba Mi sie jeszcze jeden niebieski z electriców podobał, super na lato
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora