Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 15:49   #161
Breathe196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hej,
to mój pierwszy post tutaj, choć obserwuję Wasze wątki od dłuższego czasu. Piszę, bo głowa już mnie boli od szukania swojego idealnego podkładu. A widzę, że wiele z Was ma już za sobą ogromną ilość fluidów, dlatego liczę, że mi doradzicie

Do tej pory używałam Revlon CS Ivory (cera tłusta lub mieszana), stara wersja była bardzo fajna, dobry kolor, fajne krycie. Ostatnio kupiłam tę nowszą wersję i zauważyłam, że gorzej kryje i jest minimalnie ciemniejszy (nie widać tego bardzo na skórze, ale ja mam manię jeśli chodzi o bycie bladym ). Może bym to jakoś przełknęła, ale pisałyście, że ma wejść znowu nowa wersja, która jest jeszcze mniej kryjąca, a tego już nie ścierpię, ponieważ mam lekki trądzik i trochę plam potrądzikowych, więc potrzebuję dobrego krycia.
Widziałam tu wiele zdjęć, ale mało z nich miało porównanie do mojego podkładu, innych nigdy nie używałam, a jak wiadomo na jednym zdjęciu podkład będzie się wydawać biały, a na innym brązowy.

Innymi słowy, czy znacie podkład w miarę dobrze kryjący, dla bardzo jasnej cery (najlepiej o jakiś odcień lub dwa jaśniejszy od obecnej wersji Revlon CS Ivory wersja dla cery tłustej i mieszanej) o tonacji neutralnej lub lekko różowej (...i najgorsze) w przystępnej cenie, bo niestety, ale nie stać mnie na podkład za 150 zł :/ Fluid nie musi matowić (mam od tego puder), mieć filtra (ostatnio zakupiłam krem do twarzy z SPF 50 i aż boję się (a jednocześnie cieszę), że będę jeszcze bardziej blada), jedynie żeby w miarę dobrze krył i kosztował mniej niż 80 zł.
Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo i znacie takie podkłady

Edytowane przez Breathe196
Czas edycji: 2016-04-15 o 15:51
Breathe196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując