Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - XXL-ki chudną do M-ki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-11, 14:53   #4589
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

nie ważyłam się jednak. Jutro nie będę miała czasu, ale może w pt się zważę, jak nie to sob.
Ja dziś zawaliłam jedno z 3 zaliczeń z angola. Grunt, że 2/3 poszło ok (5,4), tamto poprawię na konsultacjach w pt.

Jedzeniowo dziś:
I śniadanie: 300ml mleka 0,5%, 30g płatków Activita (truskawka, jabłka, rodzynki), 10g migdałów kalifornijskich, 3g cynamonu
II śniadanie: 200ml kefiru 1,5%, 109g banana,
Obiad: 130g piersi z kurczaka, sałata, 220g fasolki szparagowej, 100g groszku Jamar, 50g pomidora, 100g kukurydzy
Podwieczorek: deser Satino, 200g kapusty pekińskiej, 100g ananasa
Kolacja: 100g pomidora, 3 chrupkie sonko, 10g szynki, 50g serka homo waniliowego, 7g sera mierzwionego Gouda, sałata
Razem: ok 1102kcal, 76g białka, 149g węglowodanów, 20g tłuszczu
tak jak obiecałam - zwiększyłam ilośc kcal do 1100. Za jakiś czas będze 1150.

Lady, nie mam pojęcia. Raz robiłam właśnie bodajże żółtko na surowo z czymś do jakiegoś kremu, bodajże w kąpieli wodnej, wszyscy ciasto zjedli, nikt się nie potruł = chyba było ok. Ale powiem szczerze, że jak przeczytałąm w przepisie co mam zrobić, to poczułam troche wstręt. Jestem na tym punkcie przeczulona - np. w życiu nie zjem tatara.

abraxas, to teraz wyobraź sobie, ze ja 2 lata temu przez 2 miesiące męczyłam się w pokoju (stancja) gdzie było 15-16 stopni Mierzyłysmy z koleżanką, bo wierzyć się nam nie chciało na te gadanie babt "co wy mówicie, tu jest ze 25 przynajmniej!". Baba nas okłamywała, twierdziła, że piec jest włączony, a było strasznie zimno (czasami myłam głowę wieczorem, rano budziłąm się z sopelkami na włosach -.-, non stop chodziłam chora, nie mówiąc o tym, że spałam w ogromnej ilości ubrań + przyryta poza kocami własnym płaszczem), raz nie zamknęła na klucz drzwi od pomieszczenia z piecem i weszliśmy, a piec oczywiście wyłączony. Wyniosłam się z tego miejsca razem z innymi 10 osobami (to był domek jednorodznny), a ta jeszcze gadała, że pozbawiamy ją środków do życia!
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-01-11 o 14:59
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora