Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-30, 09:59   #177
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Przebiłam język tydzień przed Andrzejkami.Goiło sie świetnie, zero opuchlizny, żadnych wydzielających się mazi czy przykrego zapachu.Płukałam buzię szałwią i nic więcej.Jadłam wszystko bez żadnych problemów, paliłam też normalnie ale alkohol odstawiłam na 2 tygodnie.Na zmianie kolczyka princerka powiedziała mi, ze wszystko jest ok i ze pierwszy raz widzi przypadek z zerową opuchlizną.Minęły prawie 2 miesiące a ja do tej pory w pewnych sytuacjach odczówam ból(po przebiciu tak nie miałam)szczególnie rano zaraz po przebudzeniu jak chce poruszać kolczykiem i czasami jak górną kulkę złapę w zęby.To chyba raczej nie jest normalne.Dodam, że kolczyk zmieniony mam na 16 mm, mam dużo luzu.Princerka chciała mi założyć o ile się nie mylę 10 ale było mi niewygodnie. Dodam, że u góry z przodu kanału zrobiła mi się taka minimalna chrostka.W sumie to nie chrostka tylko to wygląda jakby mi sie język w tym miejscu skleił i to jest twarde.Przyznam, ze mnie to trochę niepokoi.Proszę o pomoc.
PS do princerki mam troszkę daleko więc nie wysyłajcie mnie do niej
aha i np do jakiego lekarza mogłabym sie zgłosić z takim problemem?
Pozdrawiam wszystkich
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując