Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o podkład;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-02, 11:48   #1
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201

Pytanie o podkład;)


zanim na mnie nakrzyczycie - wiem, że takich wątków było mnóstwo, sama wiele przeglądałam, ale na prawdę sama nie umiem sobie dac rady!

Mam ogromną prośbę o polecenie DOBREGO podkładu. Najlepiej w miarę taniego, ale jestem w stanie nawydręzyć budżet i zainwestować w coś super.

Od dziecka miałam cerę tłustą, z licznymi zmianami trądzikowymi, świecącą się i zarazem wrażliwą na zapychanie.

teraz jestem w trakcie brania izoteku i szukam czegoś do cery bardzo jasnej, z drobymi przebarwieniami po pryszczach, czasem wyskocza jakieś małe zmiany. Mam wągry i bardzo podrążone oczy. cera bardzo sucha; bardzo często się łuszczę;/

Czy istnieje coś dobrego do mojej buzi? na dodatek nie powinno podrażniać;(

można się załamać...


i opstatnie pytanie - koleżanka także prosła o dobranie podkładu cena do 20 zł, stan buzi ładny, czasem jakieś zaskórniki, cera bardzo jasna/raczej tłusta, wągry.


Z góry dzięki


Może jakieś linki do KWC? przeglądałam setki podkładow, ale się w tym gubie /ostatni zakup - revlon colorstay, ivory, okazał się niewypalem. smierdzi, luszczy sie, zwija, zachowuje jak guma.. kupilam na allegro. kolor za jasny.


Gdyby do tego dalo sie jeszcze dobrac odpowiedni puder, juz w ogole bylabym w 7 niebie

DZIEKUJE!
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując