Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-27, 21:57   #1758
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny odpuściłam sobie parę ostatnich stron ale resztę przeczytałam całą i wybrałam kilka interesujących patentów

Patenty które usłyszałam od innych i które stosuję:
picie herbaty z rumianku nadaje bardzo ładny zapach ciału tylko trzeba ją pić w dużych ilościach
każdy dzień zjadam minimum 5 migdałów, super wpływa na cere, mam coraz mnie wyprysków
żel arnikowy i hydrolat z kocanki na naczynka
mycie twarzy wodą odstaną minimum 2-3 godziny
używam filtra barwionego SVR i jak dla mnie bomba, nie błyszczę się po nim i mam przy tym zakryte niedoskonałości cery
odżywka do paznokci ADOS czy jakoś tak, ciocia ją kiedyś u mnie zostawiła i zaczęłam jej używać i wzmocniła mi paznokcie
kupiłam ostatnio krem złuszczający i zmiękczający pięty PROPODIA ( narazie testuję ale już widzę, że pięty są ładniejsze )

Co do diety to najważniejsze jest oczyszczenie organizmu ale takie konkretne, dobrze działają przepisy na oczyszczanie organizmu zawarte w książce p. Michała Tombaka , widziałam efekty na paru znajomych ale na nie trzeba mieć też czas ale przymierzam się do nich ( np. wągry to objaw zanieczyszczonego jelita grubego )

Nie powinno się pić mleka ponieważ się fermentuje w żołądku, lepiej jeśc już jogurty, kefiry

Nie popijać w czasie posiłków

Pić tylko wtedy kiedy się odczuwa pragnienie i przy tym wody mineralne wcale nie są takie zdrowe

Tak samo woda gotowana nie jest super, dopiero po 3 godzinach chlor się uwalnia z tej wody

Dobre jest też picie wody z cytryną na czczo co już dużo Was wspominało albo wody z miodem to jest dobre na zaparcie, a także odrazu po przebudzeniu trzeba przepłukać usta ale nie połykac tej wody

Te porady są z różnych książek, m.in. z książki p. Tombaka i innych ale już nie pamiętam

Pozdrawiam
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora