Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie mogę ją założyć??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-04, 14:35   #1
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147

Gdzie mogę ją założyć??


Hej dziewczynki!! Podczas przedświątecznych zakupów zobaczyłam tą spódnicę na wystawie i tak bardzo mi się spodobała, że nie mogłam się jej oprzeć... Postanowiłam sama sobie zrobić gwiazdkowy prezent i kupiłam ją. Mam w szafie dużo eleganckich rzeczy - bluzek, sweterków , które mogę do niej założyć. Jednak mój codzienny styl jest sportowo-elegancki, nie lubię się wyróżniać. Chciałabym was zapytać gdzie mogę założyć taką spódnicę?? Bo chyba nie na codzień...chociaż...Nie mam pojęcia i proszę o pomoc. Piszcie czy mogę założyć ją np. na imieniny cioci, do kina, na kolację z narzeczonym. Czy ona jest elegancka czy mi się tylko tak wydaje i mogłabym ją nosić na codzień (i się z tym dobrze czuć)?? Czy mogabym ją nosić np. do zamszowych beżowych (marszczonych) kozaczków i jakiegoś sweterka?
Spódnica jest jak widać na zdjęciach wykonana z błyszczącego, "pogniecionego" materiału w kolorze brązowym (czekoladowy). Pas obniżony, wyszyty cekinami. Podobna do spódnicy Kingi Rusin, tylko inaczej ścięta na dole (bardziej asymetryczna), brdziej błyszcząca i pognieciona.
Przepraszam,że tak dużo naskrobałam i jak coś źle zrobiłam to też przepraszam, ale to mój pierwszy wątek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 044.jpg (48,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 045.jpg (51,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kinga_rusin,_stefano_terrazzino_1.jpg (89,2 KB, 295 załadowań)
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując