Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanwczynie mody czy wiecznie niezadowolone krytykantki (może zazdrosne?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 17:44   #5
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Zanwczynie mody czy wiecznie niezadowolone krytykantki (może zazdrosne?)

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Nie uogólniajmy. Ja spotkałam się tylko w kilku przypadkach, gdzie wieszak był zjechany całkowicie ale były ku temu powody. Zdarzają się pojedyncze przypadki samych wieszaków, jak i pojedyncze przypadki osób które w kółko krytykują ale nie jest to na taką skalę jak to Ty opisałaś. I wydaje mi się, że osoby znające swoją wartość nie przejmują się nieuzasadnioną krytyką. Ale jeśli jest ona subiektywna i kulturalna więc jak najbardziej powinna mieć racje bytu.
Ja osobiście spotkałam sie z osobami, które krytykują każdy wieszak albo prawie kazdy... a także z tym, że na jednym pisza, ze im się podobają japonki, a na innym są wielkimi przeciwniczkami. Nie uogólniam, bo niektóre rady są bardzo przydatne i są mądre, ale większość w stylu nie, bo nie.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując