Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanwczynie mody czy wiecznie niezadowolone krytykantki (może zazdrosne?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-22, 10:54   #19
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Zanwczynie mody czy wiecznie niezadowolone krytykantki (może zazdrosne?)

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
a ja tam rozumiem te, jak to nazwałaś "zazdrosne krytykantki". nie udzielam się raczej na szafie, bo nie mam czasu, ale zdecydowana większość zestawów jest delikatnie mówiąc, straszna. s t r a s z n a.

pomijam bezsens zestawów robionych w programie i sklejanych razem - dzieciaki, poczytajcie jakąś książkę jak nie macie co robić, na zdrowie wam to wyjdzie

i żeby nie było, nie należę do towarzystwa wzajemnej adoracji na wątkach zara i h&m część 90210, a mam niezłą świadomość modową, ale te paskudztwa, które dziewczyny prezentują na wielu wieszakach są po prostu złe. to ja już chyba wolę żeby chodziły od góry do dołu w zarze i ejdżenemach tandeta i kiepścizna, zero krytycznego spojrzenia na siebie - to znaki rozpoznawcze wielu szafowych zestawów.
mini i obcasy - tylko określone dziewczyny będą w tym wyglądać dobrze, w 90% to jest wulgarny i nieładny look. tak, uważam że balerinki i mini ładnie razem wyglądają, miliard razy lepiej niż mini i szpilki jak ktoś wrzuca swoje zdjęcia do sieci to czeka na opinię. ja wiem, wizażowa poprawność polityczna i włażenie sobie w tyłek, ale jak coś jest paskudne, to trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
i umówmy się, wizaż to nie polskie-szafy, jak ktoś czeka na świeże, ciekawe zestawy to może się nie doczekać.



tak? u mnie to jest raczej tak, że nawet mój TŻ mi dyskretnie pokazuje i mówi: patrz, atak klonów



a skąd w Tobie tyle zawiści? gdybyś była przekonana, że się dobrze ubierasz, miałabyś komentarze n.t. mini i szpilek w nosie
Zawiść we mnie? Chyba coś źle zrozumiałaś albo nie znasz znaczenia tego słowa. Nigdzie nie napisałam, że uważam, że się dobrze ubieram.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując