Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie pieprzyków i znamion
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-17, 22:13   #56
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Powiem tak ze ja jestem 2 lata po usunieciu pieprzyka z twarzy i dopiero moze od roku jestem zadowolona z efektow. Nic nie widac skora jest jak przed wycieciem gruba zdrowa nic sie nie dzieje. Wczesniej byla zaczerwieniona jak stosowalam masc i jakis czas po. Podraznialy ja kosmetyki ktore uzywalam do codziennej pielegnacji. Wiem ze cepan to podobno tansza wersja ale nie wiem czy w ulotce contractubexu bylo cos napisane o zblednieu blizny a na ulotce cepanu jest to napisane. Najlepiej jak sprawdzisz Radzilabym bardziej dermatologa niz kosmetyczke. Pozdrawiam
Sprawdziłam ulotkę Contractubexa i nic tam nie pisze o rozjaśnianiu blizn... A mogę stosować razem Contractubex i Perłę Inków?? Czy lepiej nie mieszać ich naraz?
A co do kosmetyczki, to chciałam żeby mi zrobiła jakąś maseczkę czy coś z twarzą, żeby może koloryt mi się wyrównał, no sama nie wiem ale coś mi się takiego nasunęło na myśl... A o dermatologu też myślałam i chyba będzie się trzeba wybrać... Bo bardzo bym chciała na studniówkę wyglądać normalnie a nie ze śladami na twarzy
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując