Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-09, 10:21   #193
kingulino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 19
Dot.: Farba CROMATONE (firmy: Montibel-lo)

Chickencrazy nie łącz 8,1 z 8,2 tu Ci cytuję VEĘ :
"I teraz, połączenie 8.2 z 8.1 jest niewłaściwe - wyjdzie Ci naprawdę dziwny kolor, zwłaszcza, że farbki cromatone mają naprawdę intensywne pigmenty w sobie, dlatego ja bym Ci polecała dwie opcje:
1/ jeśli chcesz mieć ciemniej niż Socha na foto to możesz zrobić cała tubka 8 (natura) + 1/2 tubki 8.2 na oksy 6%, ale wyjdzie Ci ciemno (ja robiłam samym 8.2 i wyszedł mi duuużo ciemniej i baaaaardziej opalizująco niż na próbniku)
2/ jeśli chcesz mieć odrobinkę jaśniejsze włoski niż masz teraz to zrób całe 10 (natura) + 1/2 tubki 10.2 - ja robię tymi 10-tkami na oksy 6% i one nie wychodzą jakoś baaaardzo jasno (taki blond na poziomie 9-tym), ale jaśniej niż na foto Sochy, choć u Ciebie wyjdzie ok, bo nie masz jakichś jasnych włosów,
3/ jeśli chcesz mieć taki poziom włosów jaki masz teraz to możesz zrobić jasną podstawę (10) + 1/2 tubki 8.2 - wtedy nie wyjdą Ci takie ciemne jak po 8+8.2 (nie ma - wg mnie znaczenia - że są to inne poziomy, choć ponoć nie można mieszać różnych poziomów, ale ja tak parę razy tak mieszałam i było ok - kolor równie śliczny, tylko ciut ciemniejszy niż na fotce z moimi włosami). Zresztą moja fryzjerka - gdy korzystałam jeszcze z jej usług, zawsze mi mieszała 10 z 7.03 i miałam taki fajny beż - wtedy lubiłam ciepłe odcienie - teraz zdecydowanie preferuję chłodne tonacje). I ja bym wybrała tę opcję."

Ja już zdecydowałam,że zrobię ale za miesiąc 1002+woda 9% i może by tak dodać 8,2 1/3 tubki?a zrobię 1002+woda 9% ale za miesiąćJ
kingulino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując