Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-08, 15:07   #3113
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
Sabbath, gdybym Cię na oczy nie widziała pomyślałabym, że musisz wyglądać jak kuleczka a tu proszę prawie patyczak i mówi, że utyła. Gdzie? o to jest pytanie

Mnie też 32 wlazło na kark i pracę siedzącą mam i skłonności do rośnięcia dupci....... niestety po mamie, babci i kogoś pewnie jeszcze i chciałabym wyglądać jak Sabbath
Nie, nie chciałabyś.
Widziałam Ciebie na własne oczy i jestem pewna, że nie chciałabyś wyglądać jak ja (albo masz wybitnie chory gust).


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja dziś rano dowiedziałam sie, że zdechła nasza psina. Nie mam ochoty na nic, nawet pachnieć czymkolwiek, ale właśnie sie obniuchałam i doszłam do wniosku, że pachnę Angelique Lilas AA, więc chyba musiałam z rozpędu się prysnąć, bo nie pamiętam, żebym czymkolwiek się dziś pryskała...
Aggie - ogromnie mi przykro. Nie znajduję słów pocieszenia. Może poza tym, że ból mija.
Trzymaj się.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Przykro mi
Po drodze do apteki zaczepil mnie koles, wyrwal mnie z totalnego zamyslenia...
'czy moze zobaczyc moj tatuaz?'
wiec ja 'ktory?'

no i gada, nawija, tell me you're single...

Ja oraz nizej szczena, coraz szerzej oczy i se mysle, noz k... se wybral moment,

Wiec mowie, zem not single i wlasciwie w drodze po test ciazowy.
mina - bezcenna.



Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
no proszę........ mnie dają góra 25
Mnie jeszcze trzy lata temu nagminnie sprzedawano ulgowe bilety kolejowe. Potem wszystko sie posypało... Chociaż kiedy latem kupowałam bilet u konduktora - zaproponował ulgowy. Może myślał, żem emerytka?

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ja też się nie czułam przez caaaały pierwszy miesiąc dopiero jak zaczęłam się zastanawiać nad kobiecymi datami to mi wyszło, że jestem na tak
Ja nie wiedziałam przez pierwsze pięć miesięcy.
Byłam przekonana, że dzieci mieć nie mogę, a ciążę stwierdzono u mnie dopiero kiedy zostałam rozchlastana na stole operacyjnym z okazji niepłodności własnie. Piaty miesiąc! Nota bene dzięki tek operacji miałam spore szanse na to, że na tym piątym miesiącu się skoczy...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz

Przezywałam to w wakacje - a mam już troje dzieci
i starczy (!!!)
Ja mam jedno. I też starczy.


----------------------
Pachnę sobie Statkusem dziś. Nie muszę go mieć, na szczęście. Ufff...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora