Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-31, 22:04   #724
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez alexxa Pokaż wiadomość
hej ja do niedawna tez sporo sie opalalam i czasami odwiedzalam solarium, ale od kilku miesięcy jestem w Irlandii pn a tutaj wielki szok- nie ma takiej mody na opalanie jak w Polsce. W miescie ,w ktorym mieszkam jest tylko 1 solarium, maja strasznie mocne lampy.
Zauwazylam tez, ze kobiety tutaj maja bardzo blada cere i moja w porownaniu do nich jest poprostu super, i wiecie co nie mam juz kompleksow z powodu blacej cery- tak mi sie dotychczas wydawalo.
Dokladnie tak samo jest w Anglii i dzieki bogu, poniewaz ja tez przestalam sie wstydzic mojej bladej cery - tu wszystkie dziewczyny sa blade i praktycznie nie ma solariow wcale. Takie podejscie jest duzo duzo lepsze.

Dwa na naszej klasie wlasnie widzialam zdjecia mojej kolezanki, iktora ma jak ja 24 lata i co znarszczki na czole i kurze lapki - do tego opalenizna z solarium na ktore chodzila juz w sszkole sredniej - to ile to lat juz? 6 albo i wiecej - wyglada duzo starzej niz ja, ktora niewiele sie opalalam, a z solarium korzystalam moze 5 razy w zyciu.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując