Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stare zwyklaczki ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-07, 22:10   #10
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Stare zwyklaczki ;)

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Pierwszy super,biurowy i taki grzeczny,w drugim tez ladnie ale kreski mnie nie przekonuja ale rozumiem ze sie uczysz-ja tez nie umiem kresek i nawet sie nie ucze bo ciagle mi nie wychodzi
Dziękuję Ja się jeszcze nie zrażam, ale chyba takie kreski czarnym linerem nie są dla mnie
Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
A mnie caly czas zastanawia co Ty robilas w tej pracy oprocz malowania sie i robienia zdjec zdradz mi prosze ktora firma transportowa pozwalala na taki luz

A tak na serio to ja bym sie zanudzila jakbym miala za duzo luzu w pracy, dopiero jak mam duzo do roboty, pospiech, troche adrenaliny to czuje ze pracuje

Przepraszam ze nie na temat i juz wracam makijaze oba ladne, delikatne, jednak bardziej mi przydal do gustu pierwszy, ze wzgledu wlasnie na ta kreske w drugim.
Dziękuję W tamtej firmie już nie było co robić, teraz nawet nie wiem czy istnieje Teraz pracuję gdzie indziej i na nic nie mam czasu
Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Zwylaczki w Twoim wydaniu zawsze są niezwykle ładne
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując