Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:42   #4782
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ech, zebym mogla chociaz tego EDMa z kims na spolke... ale skoro juz obie mowicie, ze nie powinnam sobie krzywdy zrobic podkladami w dwoch kolorach, to chyba sobie sprawie jeszcze jednego living nature uwielbiam ta lekkosc! i efekt! chociaz pierwsze minuty wygladam dziwnie... ale chwila moment i on sie tak jakos wtapia no...

Sprawdzę jakie mam brązery z EDM, czy w ogóle jeszcze coś mam. Jeśli coś znajdę i chcesz mogę przesłać Fajne są też LiliLolo, miałam dwa, ale już chyba nic nie zostało. Ostatnio chojnie rozdaję minerałki
Co do drugiego podkładu, nie wystarczy kupić ciemniejszego w sensie numerku więcej. Chodzi o to by był w tej samej tonacji, czyli ciepły/żółty, zimny/różowy. Jeśli kupisz z dwóch różnych tonacji może dziwnie wyglądać.


Fiolka85 widzę, że phenomenalna akcja promocyjna i Ciebie nie ominęła Ja złożyłam już drugie zamówienie u Klolci () Domówiłam jeszcze olejek do włosów, mgiełkę do włosów, dla synka oliwkę i kremik, dla męża krem do golenia i po goleniu. Holistica sobie darowałam, serum z JMO bardzo mi się podoba i chyba na nim się skupię
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora