Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-05, 18:48   #4784
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oni mogli mieć rację, jeśli to zwierzątko stadne to może czuć się samotne mimo Waszej opieki. czytałam ostatnio fajny artykuł o świnkach morskich. i tam właśnie pisali że taki zwierzak potrzebuje kompana mówiącego tym samym językiem, co przejawia się w tym że zwierzak jest aktywniejszy, odważniejszy i ma lepszy apetyt ( który nasila konkurencja przy misce). co nie zmienia faktu że ich wiedza nie powinna być powodem do ataków, więcej przekazali by Ci w miły sposób odpowiadając wpierw na Twoje pytania, a dopiero potem zachęcając do zapewniana przyjaciela zwierzaczkowi.
ten krem jest w promocji? on jest zarąbisty, testowałam w sklepie, bardzo treściwy. mimo wielkiego mrozu, jak wróciłam do domu z zakupów, miałam mięciutki skórę dłoni. szkoda, że nie potrzebuję kremu do rąk.
no właśnie posmarowałam sobie ręce na próbę w sklepie i stwierdziłam,że będzie dobry u mnie kremów do rąk nigdy za wiele. Nienawidzę mieć suchych i spierzchniętych dłoni.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam świnke morską jako dziecko, koleżanka też i obydwie żyły dużo lat, i były szczęsliwe, choc nie miały kompana. Myślę, że jest to przesadzanie fanatycznych miłośników zwierząt. Moja swinka zyła 6 lat, poczytaj ile lat żyją świnki w niewoli. Dużo zależy od podejścia właściciela
Nie chciałabym się czepiać ale obawiam się że nasze wyobrażenie na temat tego co daje szczęście takim zwierzątkom może nieco odbiegać od rzeczywistości i warto posłuchać osób z fachową wiedzą. Może próbowali Ci coś przekazać zbyt agresywnie, ale chyba nie mieli złych intencji.
My też czasem się tutaj wkurzaliśmy jak ktoś polecał kosmetyki,które tylko jemu wydawały się naturalne i nie chciał dać sie przekonać że nie ma do końca racji

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
śliczności
A to dziwne - wydawało mi sie, że promocje sa w całym kraju takie same......
coś ściemniały, że zostało im za mało produktów i musieli wycofać promocję na tą maskę
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora